У польському Гданську розпочався міжнародний турнір з гандболу, в якому бере участь і жіноча збірна України.

У першому матчі "синьо-жовті" на останніх хвилинах поступилися збірній Словаччини 25:28. В іншому поєдинку групи збірна Білорусі обіграла господарів турніру Польщу (24:23).

Нагадаємо, що для українок цей турнір є етапом підготовки до червневих матчів проти Іспанії в плей-офф відбору до чемпіонату світу-2017.

Наступний матч Україна проведе 18 березня проти Білорусі.

Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що жіноча збірна України з гандболу зіграє на турнірі в Польщі.

Популярні новини зараз
Дату зимових канікул буде змінено: до чого готуватись батькам і школярам На українців натравлять колекторів: за комунальних боржників візьмуться всерйоз "Навчання перетворилося на каторгу": які помилки вбивають інтерес до школи Електронна трудова книжка: як дізнатися чи внесені ваші данні
Показати ще