У Києві процвітає незаконне будівництво, а черговий скандал розгорівся через зведення автозаправки між житловими будинками в Дарницькому районі. Але інтереси київської громади підтримав лише депутат Київради, секретар екологічної комісії міста Олексій Новіков.

Таку поведінку можна назвати феноменом, тому як все частіше відбувається навпаки і бізнес інтереси ставляться вище інтересів жителів міста. Новіков, можна сказати, ввів новий тренд серед депутатів, коли думка київської громади - це головне.

Боротьба з будівництвом, яке веде компанія ОККО, триває з грудня 2016 року. Незважаючи на численні протести, петицію і звернення киян, ніякої реакції влади не було.

Депутат Київради вирішив поїхати в головний офіс компанії у Львові, щоб донести до її керівництва інформацію про будівництво в столиці. Після цього, однопартійці порадили Олексію Новікову покинути їх ряди, оскільки у них не збігаються погляди на певні речі.

"Вітаю з європейських воріт України - міста Львова, а саме з головного офісу Галнафтогаз ОККО. Інтереси громадськості і ЗАКОН будемо відстоювати до ПЕРЕМОГИ! "- написав Новіков в Facebook.

Популярні новини зараз
Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр ЗСУ обіцяють платити за кожного спійманого окупанта: найсильніше потрібні злочинці Кадирова У Криму окупанти затримали терориста Стрєлкова-Гіркіна з підробними документами: їхав у сторону півдня України
Показати ще

Posted by Олексій Новіков on Friday, 17 March 2017