У п'ятницю, 17 березня, столичні рятувальники допомогли пенсіонерці, яка застрягла в металевих віконних ґратах.

Про це повідомив прес-центр Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Києві.

"О 08:13 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у місті Києві надійшло повідомлення про те, що по вулиці Марини Цвєтаєвої, 8-А на другому поверсі знаходиться жінка, яка застрягла в металевих віконних ґратах та не може самостійно вибратися звідти", - йдеться в повідомленні.

На місце події відразу ж виїхали рятувальники. За допомогою висувної драбини вони потрапили до квартири та дісталися, таким чином, до жінки з середини.

Застряглою виявилась 71-річна киянка. Від медичної допомоги старенька відмовилась.

Популярні новини зараз
Головне за 1 березня: житимемо без світла роками, прихід березневого морозу та подвійне здорожчання комуналки "Шара" закінчилася: в Україні можуть зняти мораторій на підвищення тарифів на комуналку За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", київські мажори "привезли" дитину до школи на гвинтокрилі.

[[{"fid":"174949","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"853","width":"480","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]