В окупованому Росією Криму розпочались навчання повітряно-десантних військ за участю вже розташованих на півострові повітряно-космічних сил і Чорноморського флоту.

За інформацією російських ЗМІ, в одному з епізодів навчань на полігоні Опук приймали участь 2,5 тисяч людей та 600 одиниць озброєння та військової техніки.

Командувач ВДВ генерал-полковник Андрій Сердюков розповів, що метою навчань є відпрацювання дій "швидкого реагування проти незаконних збройних формувань і регулярних військ умовного противника".

"Вперше в історії російської армії одразу три наших з'єднання одночасно підняли по тривозі і частково перекинули до Криму зі штатним озброєнням і технікою", - розповів військовий.

Відомо, що на півострів прибули 7-а десантно-штурмова дивізія з Новоросійську, 56-а з Камишина і 11-а з Улан-Уде. У Криму також перебувають сили Чорноморського флоту і 4-ї армії ВПС і ППО Південного військового округу.

Популярні новини зараз

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Росії не вважають "своїми" людей з "паспортами" бандформувань Донбасу та дозволяють їм в'їзд лише на 90 днів.