У США відбувся Матч висхідних зірок НБА, в якому взяли участь молоді баскетболісти. Збірна США обіграла Збірну Світу з рахунком 161:144.

Найактивнішим на майданчику був американський форвард Лос-Анджелес Лейкерс Кайл Кузма, який набрав 36 очок і зробив 6 підбирань.

НБА. Матч висхідних зірок

Збірна США — Збірна Світу — 161:144 (40:30, 43:41, 40:46, 38:27)

Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"

Збірна США: Кузма (35 + 6 підбирань), Коллінс (12), Тейтум (30 + 9 підбирань), Фокс (2 + 15 передач + 5 перехоплень), Мітчелл (20 + 7 підбирань + 9 передач + 5 перехоплень) – старт, Беглі (14 + 5 підбирань), Джексон (10 + 6 підбирань), Нокс (11), Аллен (2 + 5 підбирань), Янг (25 + 10 передач)

Збірна Світу: Маркканен (21 + 6 підбирань), Дончич (13 + 9 передач + 5 підбирань), Ейтон (15 + 8 підбирань + 5 передач), Сіммонс (28 + 5 підбирань + 6 передач), Богданович (15 + 5 підбирань + 6 передач) – старт, Куруч (10 + 5 передач), Анунобі (12), Осман (2), Гілджеос-Александер (15 + 6 передач), Окоги (13)

Перший матч Михайлюка за Детройт Пістонс

Український баскетболіст Святослав Михайлюк зіграв дебютний матч за Детройт Пістонс. 21-річний українець допоміг своїй команді перемогти в рамках НБА Нью-Йорк Нікс з рахунком 120:103.

Михайлюк зіграв 9 хвилин, набравши 3 очки і реалізувавши один з двох триочкових кидків. Також Святослав здійснив 1 підбір і зробив 2 передачі.

Детройт Пістонс офіційно оголосив про те, що клуб посилився українським захисником Святославом Михайлюком. Клуб з Мічигану обміняв на Михайлюка Реджі Буллока, який став гравцем " Лос-Анджелес Лейкерс. Також Детройт отримає право на пік другого раунду драфту.

"Нація Лейкерс, це було мрією. Підтримка була дивовижною і вона значила дуже багато для мене.

У Детройт! Я не можу дочекатися миті, коли стану частиною Пістонс", - написав 21-річний Михайлюк в Instagram.

Святослав Михайлюк був обраний Лос-Анджелес Лейкерс на драфті НБА 2018 року під 47-м номером. За "озерних" українець зіграв 38 матчів, в яких в середньому набирав 3,2 очка.

Михайлюк у НБА

Український баскетболіст Святослав Михайлюк набрав 29 очок у матчі Ліги розвитку НБА.

21-річний Михайлюк виступає за "Саут Бей Лейкерс", який є дочірньою командою клубу НБА "Лос-Анджелес Лейкерс".

У зустрічі з "Кантон Чардж" українець зіграв 34 хвилини, за які реалізував 9 з 13 середніх кидків, 3 з 11 триочоковых, а також два з двох штрафних. Крім того, Михайлюк здійснив чотири підбори, віддав дві результативні передачі і зробив один блокшот.

І все ж команда Михайлюка програла з рахунком 115:122.

Святослав Михайлюк раніше виступав за "Черкаські мавпи". Влітку минулого року він підписав трирічний контракт з "Лос-Анджелес Лейкерс" на суму 4,6 мільйона доларів.

Лень у НБА

Атланта Гоукс грала гостьовий матч з Філадельфією Севенті Сіксерс в рамках регулярного чемпіонату НБА.

У третій чверті матчу українець Олексій Лень грубо зіграв в атаці проти Джиммі Батлера, який хотів було кинутися з кулаками на уродженця Луганщини.

Але тут як тут опинилися одноклубники гравців, які не дозволили баскетболістам побитися. Ті Джей Макконнелл і зовсім відтягнув Батлера подалі від конфлікту.

Зазначимо, що Атланта виграла матч з рахунком 121: 123.

Блискуча гра Святослава Михайлюка

Український свингмен Лос-Анджелес Лейкерс Святослав Михайлюк зіграв за фарм-клуб своєї команди Саут Бей Лейкерс та встановив рекорд G-ліги.

У поєдинку проти Північної Арізони Михайлюк провів на майданчику 36 хвилин, за які набрав 47 очок. 21-річний українець реалізував 11 з 14 двохочкових, 5 з 9 триочкових, зробив 2 підбирання, 2 передачі, 2 перехоплення та скоїв 3 втрати і 1 фол.

47 очок Михайлюка стали рекордними в цьому сезоні в G-лізі, а Саут Бей Лейкерс перемогли в матчі з рахунком 119:114.

Знаменитий ЛеБрон Джеймс, який також грає за Лос-Анджелес Лейкерс, красномовно ретвітнув у соцмережах запис стосовно відмінної гри Святослава Михайлюка.

Прекрасна гра українця Олексія Леня

25-річний український баскетболіст Атланти Олексій Лэнь набрав 12 очок у матчі регулярного сезону НБА проти Клівленда. Багато в чому завдяки блискучій грі українця "Хоукс" перемогли "Кавальєрс" з рахунком 111:108.

Лень вийшов у стартовому складі "яструбів" на матч і в цілому зіграв 23 хвилини 26 секунд. Зазначимо, що український баскетболіст також відзначився на майданчику 4 підбираннями, асистом і блок-шотом.

Додамо, що попередній матч Лень пропускав через травму, від якої вже відновився.

НБА. Регулярний сезон

Атланта Хоукс — Клівленд Кавальерс — 111:108 (23:26, 34:25, 27:23, 27:34)

Рекорд Луки Дончича

Словенський баскетболіст Даллас Маверікс Лука Дончич у матчі регулярного чемпіонату НБА проти Нью-Орлеан Пеліканс встановив уикальное досягнення.

У віці 19 років і 303 днів Дончич став в історії Національної Баскетбольної Асоціації наймолодшим гравцем, кому вдавалося реалізувати сім триочкових кидків в окремо взятій грі.

Словенець випередив за цим показником Д’Анджело Расселла, який закинув сім триочкових у віці 20 років та 7 днів, виступаючи в 2016 році за Лос-Анджелес Лейкерс. Дончич був точний у семи кидках з-за дуги при десяти спробах і набрав у підсумку 34 очки.

Команда Дончича матч програла — "волоцюги" поступилися "пеликанам" з рахунком 112:114.

Рекорд Михайлюка

Українець Святослав Михайлюк, який захищає кольори Лос-Анджелес Лейкерс, зіграв 27 хвилин проти Вашингтон Візардс. Цей час став рекордним для українця в регулярному чемпіонаті НБА.

Але команда 21-річного українського свінгмена поступилася з рахунком 110:128.

За 27 хвилин на паркеті Михайлюк набрав 5 очок, зробив 1 асист, 3 підбирання та 2 перехоплення, а також здійснив три триочкових кидка, які були неточними.

Коефіцієнт корисності українського легіонера "озерників" склав +8.

Результативний Михайлюк

Уночі 21-річний українець Станіслав Михайлюк допоміг Лейкерс обіграти на виїзді Шарлотт Хорнетс з рахунком 100:128.

Український захисник провів на майданчику 17 хвилин 47 секунд, за які набрав 12 очок (1/4 двоочковим, 3/6 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 1 підбір в захисті, 4 передачі та заробив 2 фоли. Це кращий показник результативності Михайлюка за Лейкерс.

Як повідомляв портал Знай.ua, українець Лень зробив слем-данк і закинув триочковий в НБА.