У рамках підготовки до матчу відбіркового циклу ЧС-2018 з Хорватією (24 березня) збірна України проводить збір в Австрії. У понеділок, 20 березня, до команди повинні долучитися останні п’ятеро виконавців - Денис Бойко, Іван Петряк, Євген Шахов, Артем Кравець та Євген Селезньов.

А напередодні в табір нашої національної збірної приїхали Євген Коноплянка з німецького Шальке та Олександр Зінченко з нідерландського ПСВ.

До Вашої уваги відео їх прибуття.

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що Коноплянка не розуміє, чому не граю за клуб.

Популярні новини зараз
25.10.2025 – день, коли Всесвіт слухає: чому розумні люди бояться цю дату пропустити, і ви не повинні Сніг, туман та потепління: погода у листопаді буде непередбачуваною Укренерго піднімає тарифи: на скільки зросте вартість світла у 2026 році ТЦК дали 7 днів: кого мобілізують навіть з відстрочкою чи броню
Показати ще