Донька відомого британського музиканта Пола Маккартні, Стелла, яка займається дизайнерською діяльністю, спільно з концерном Adidas випустила кросівки Parley UltraBoost X з переробленого пластику.

Про це повідомляють РосЗМІ.

На такий дизайн Стеллу надихнула міць і сила океанських хвиль. Як відомо, новинку представлять у декількох фірмових магазинах.

Крім того, вихід моделі Parley UltraBoost X став частиною проекту компанії Parley for the Oceans.

"Стелла Маккартні та Adidas допомагають нам створювати новий світ, в якому люди та Світовий океан можуть мирно співіснувати", - розповів засновник Parley for the Oceans Сиріл Гатч.

Популярні новини зараз
Світлий понеділок 21 квітня: що суворо заборонено робити, прикмети та традиції Гороскоп на тиждень 21-27 квітня для всіх знаків Зодіаку: Овни готові до грошей, відгородженість Раків та ігри Козорогів "Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК Електроенергія б'є по кишені: чому тарифи в Україні більші ніж у Європі
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", компанія Nike представила кросівки з автоматичною шнурівкою.