У мережі опублікували фото, на якому видно, що кінь, який є частиною пам’ятника Щорсу на бульварі Тараса Шевченка, залишився без ноги. Автор знімку – користувач Facebook, котрий і зафіксував цей момент.

У Київській міськраді Щорса збираються перенести в Музей тоталітарної пропаганди СРСР, але коли це буде зроблено, поки що невідомо.

[[{"fid":"175743","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"701","width":"526","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Раніше Український інститут національної пам'яті опублікував список пам’ятників та пам’ятних знаків столиці, які збираються демонтувати в рамках декомунізації. Усього їх у переліку 105: 12 скульптур вождя світового пролетаріату Володимира Леніна, меморіальні дошки Розі Люксембург, Ернсту Тельману та Вільгельму Піку, а також, можливо, пам'ятник на Арсенальній площі, присвячений робітникам заводу "Арсенал".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на Луганщині військові на виконання закону про декомунізацію перетворили Леніна на Тараса Шевченка за допомогою цементу та фарби.

Популярні новини зараз

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Пенсія 2600 і доплата в 500 гривень: у Мінсоцполітики анонсували нове підвищення під осінь

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще