У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України повідомили про зниження зарплат бойовиків на Донбасі та скасування відпусток.

Відомо, що подібні заходи направлені на запобігання зниження укомплектованості посад складу терористів.

Бойовикам з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ заборонили брати відпустки, в тому числі за сімейними обставинами. Крім того, їм збільшили терміни перебування на позиціях, а також впровадили системи штрафів за порушення дисципліни.

"У 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК перенесено ротацію розвідувальних підрозділів та оформляються списки порушників військової дисципліни, які будуть позбавлені права на заміну", - зазначили у розвідці.

Зазначається, що найбільше постраждали інструктори, яким заплатили лише половину місячної зарплати (8-9 тисяч рублів). Їх не залучали до бойового чергування.

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Окупанти продовжують принижуватись перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", тіла двох хлопців, яких шукали з 2016 року, знайшли закопаними під Донецьком.