7 березня в Лондоні на арені "Стемфорд Брідж" "Динамо" проведе перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи проти англійського "Челсі".
6 березня футболісти "Динамо" відправилися в Лондон.

Матч "Челсі" - "Динамо" відбудеться 7 березня в Лондоні

Як повідомляє офіційний сайт клубу, команда відправилася в наступному складі:
Воротарі: Денис Бойко, Георгій Бущан, Артур Рудько.
Захисники: Томаш Кендзьора, Микита Бурда, Тамаш Кадар, Артем Шабанов, Віталій Миколенко.
Півзахисники: Віктор Циганков, Віталій Буяльський, Микола Шапаренко, Володимир Шепелєв, Сергій Сидорчук, Сидклей, Денис Гармаш, Олександр Андрієвський, Георгій Цитаишвили, Ахмед Алібеков, Євген Смирний.
Нападник: Назарій Русин.
Зустріч-відповідь пройде 14 березня в Києві.

За інформацією офіційного сайту "Динамо", квитки на матч киян проти "Челсі" вже розпродані, проте велика частина з цих квитків знаходиться у перекупників.

Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей В Україні готується революція у житловій сфері

Вихід Динамо до 1/8 фіналу Ліги Європи

21 лютого Динамо в Києві на НСК "Олімпійський" грало з Олімпіакосом. Кияни чудово зіграли матч. Перший тайм і зовсім був зразковим. Столичний гранд створював багато моментів, один з яких втілився в гол на 32-й хвилині. Віталій Миколенко зробив класний простріл, на який відгукнувся новачок Динамо Фран Соль. Іспанець чудово замкнув передачу і вивів "біло-синіх" вперед.

У другій половині зустрічі Динамо грало більше на контратаках і могло не раз збільшити перевагу. Мали кілька можливостей і греки, але воротар киян Денис Бойко врятував команду від пропущеного гола.

Матч завершився перемогою Динамо з рахунком 1:0, що дуже потішило заповнені трибуні "Олімпійського"!

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перший матч

Динамо Київ - Олімпіакос - 1:0 (1:0)

Гол: Фран Соль, 32.

Перший матч Олімпіакос - Динамо - 2:2

До речі, Динамо повторило успіх сезону 1975/1976, коли кияни в 1/16 фіналу Кубка європейських чемпіонів перемогли Олімпіакос за тим же сценарієм.

У тому сезоні українська команда дійшла до чвертьфіналу найпрестижнішого клубного турніру Старого Світу.

Як повідомляв портал Знай.ua, Ярмоленко став найдорожчим футболістом світу.