Маріупольська кондитерська фабрика "Рошен" припиняє свою роботу, а майно підприємства виставлять на продаж.

Про це заявила прес-служба корпорації на офіційному сайті компанії.

"20 квітня 2015 року на загальних зборах акціонерів одноголосно прийнято добровільне рішення акціонерів про припинення ПАТ "Маріупольська кондитерська фабрика "РОШЕН" шляхом ліквідації. Рішенням акціонерів призначена Ліквідаційна комісія, робочий орган, уповноважений здійснювати ліквідацію господарюючого суб'єкта. Ліквідація ПАТ "Маріупольська кондитерська фабрика "РОШЕН" проводиться за передбаченим законодавством України алгоритмом", - йдеться у повідомленні.

Підприємство закрилося ще у лютому 2014 року. Вартість комплексу кондитерської фабрики оцінюється у 40 мільйонів гривень. Земельна ділянка обійдеться покупцеві у 25 мільйонів.

Нагадаємо, до складу корпорації Roshen входять також Київська, Кременчуцька та дві Вінницькі фабрики.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Франківчанина спалює діабет, заплакана дружина благає про допомогу: "Єдиний шанс Міші - пересадка нирки"

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Показати ще

Крім того, у компанії є заводи й за кордоном - Липецька кондитерська фабрика Ліконф у Росії, Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen у Литві і фабрика Bonbonetti Choco в Угорщині.

Наступною сумна доля маріупольського підприємства спіткає Липецький завод. Рішення про зупинку виробництва в Росії вже ухвалили, а повну консервацію запланували на квітень 2017 року.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", юрист Roshen зайняв місце Савченко в Раді.