Священні індійські річки Ганг і Ямуна, або як її ще називають Джамна, отримали особливий статус.

Високий суд штату Уттаракханд ухвалив рішення про визнання цих двох акваторій юридичними особами та живими істотами, пише Deutsche Welle.

У постанові суду також зазначається, що річки Ганг і Ямуна тепер "мають статус легальної особи з усіма відповідними правами та обов'язками".

Простіше кажучи, відтепер забруднення водойм у юридичному сенсі жодним чином не відрізнятиметься від завдання тілесних ушкоджень людині. А отже й каратиметься із відповідною суворістю.

До речі, індійський штат Уттаракханд розташований у Гімалаях. Саме там знаходяться витоки обох річок, що являються священними для індуїстів.

Популярні новини зараз
У путіна залишилося всього два сценарії, як закінчити війну в Україні: обидва програшні для диктатора Екстрасенс Людмила Хомутовська передбачила смерть путіна в найближчі місяці і назвала терміни закінчення війни в Україні Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде Сосиски та сардельки скоро стануть делікатесом: як змінилися ціни на м'ясні продукти
Показати ще

Варто відзначити, що не дивлячись на незвичайність, рішення Високого суду Уттаракханду не є безпрецедентним.

Першими у світі подібне рішення прийняли парламентарі Нової Зеландії. І сталося це зовсім нещодавно – минулого тижня.

Місцеву річку Вангануї теж визнали живою істотою і наділили всіма правовими статусами особистості. Акваторія має релігійне значення для корінного народу Маорі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", індійський фермер відсудив собі поїзд.