Півзахисник донецького Шахтаря Тарас Степаненко прокоментував поразку в другому турі чемпіонату України від київського Динамо:

"У нас були моменти забити, але ми їх не реалізували. Динамо ж своїм шансом скористалося.

Загалом поєдинок був таким, як ми й передбачали. Суперник діяв на контратаках і, в принципі, забив після паса на межі офсайду.

В будь-якому випадку нам слід проаналізувати цей матч, працювати і йти далі. Нічого надзвичайного не сталося – уся боротьба ще попереду", - цитує футболіста офіційний сайт гірників.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що капітан Шахтаря поділився емоціями після поразки від Динамо.

Популярні новини зараз
Пенсія на картку ПриватБанку: які тарифи встановили для пенсіонерів Тепер по кишені кожному: супермаркети переписали ціни на ключові продукти Батьків змусять все пояснити: школи виставляють жорсткі вимоги Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки
Показати ще

фото: shakhtar.com