Українська Прем’єр-Ліга опитала фахівців, які входять до експертної ради, і визначила найкращого футболіста 2-го туру чемпіонату України з футболу.

За підсумком голосування перемогу здобув нападник Динамо Дьємерсі Мбокані, який забив переможний м’яч киян у матчі з Шахтарем (1:0).

Відзначимо, що до експертної ради входять такі спеціалісти як Леонід Буряк, Олег Венглинський, Сергій Нагорняк, Олександр Сопко, Віктор Грачов, Йожеф Сабо, Ігор Циганик, Дмитро Поворознюк, Геннадій Орбу, Олександр Денисов та Степан Юрчишин.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, президент Динамо розповів, які футболісти потрібні новому тренеру.

Фото ФК Шахтар

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує картки після чужого списання: клієнти залишаються без грошей та відповіді 73 грн перетворилися на 417: ДРАЦС змушує українців переплачувати за дрібну послугу Тарифи на електрику зменшать: кому дозволять платити менше Пенсіонерів будуть рятувати від бідності: як зміниться система виплат
Показати ще