17-го березня в рамках 22-го туру Прем'єр-ліги України на стадіоні імені Валерія Лобановського Олімпік грав з Динамо.

Київська команда перемогла у матчі з рахунком 1:2, завдяки голу Віктора Циганкова з пенальті і забитому м'ячу Назарія Русина. За донеччан з одинадцятиметрової позначки відзначився Олексій Гай.

Прем'єр-ліга України. 22-й тур

Олімпік Донецьк - Динамо Київ - 1:2 (1:2)

Голи: Олексій Гай, 27 (з пенальті) - Віктор Циганков, 13 (з пенальті), Назарій Русин, 39.

"Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет

У неділю, 17 березня, в УПЛ продовжилася боротьба за місця у топ-6.

У заключному турі першої частини вищої ліги чемпіонату України грали Десна – ФК Львів і Карпати – Маріуполь.

Найуспішнішим виявився Львів, який обіграв Десну 0:1 і піднявся на 5-е місце з 30 очками. Десна залишилася поза топ-6.

Як і Львів, 30 балів має Маріуполь, який зіграв 1:1 з Карпатами.

Але у Львова перевага за додатковими показниками і команда Юрія Бакалова забезпечила собі топ-6!

Маріуполь ж залежить від Ворскли. У понеділок полтавці зіграють з Арсеналом-Київ. Колективу Василя Сачка потрібна тільки перемога, яка дозволить їм увірватися в шістку і вибити звідти команду Олександра Бабича.

Розгром від Олександрії в Одесі

У рамках 22-го туру УПЛ Чорноморець в Одесі приймав Олександрію.

Гості забезпечили собі хороший заділ у першому таймі завдяки дублю Артема Сітало і голу Владислава Бабогло.

У другій половині зустрічі забитих м'ячів не було, а тому Олександрія виграла матч з рахунком 0:3.

Чорноморець – Олександрія 0:3 (0:3)

Голи: Сітало, 5, 39, Бабогло, 32

Вилучення: Коваль, 53 (Чорноморець)

16-го березня також відбувся матч 22-го туру УПЛ, в якому Зоря грала з Шахтарем.

Матч завершився перемогою донецької команди, завдяки голу Жуніора Мораеса на 25-й хвилині.

Цікаво, що перед матчем бразилець співав разом з українцями гімн України.

Зоря Луганськ — Шахтар 0:1

Голи: Мораес, 25.

Зоря Луганськ: Луїс Феліпе — Тимчик, Вернидуб, Литвин, Чеберко — Сілас, Арвеладзе — Караваєв, Кабаєв (Луньов, 67), Хомченовський (Будківський, 46) — Громов (Ледньов, 76).

Шахтар Донецьк: П'ятов — Болбат, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі — Степаненко, Алан Патрік (Малишева, 83) — Марлос (Соломон, 90+4), Коваленко, Тайсон — Мораес (Тотовицький, 90+1).

У першому поєдинку лондонська команда перемогла з рахунком 3:0, а тому мала гарний заділ перед матчем-відповіддю.

Але в повторній зустрічі Челсі забив ще більше. У першому таймі тричі англійці забили у ворота динамівців. У всіх трьох голах мала місце помилка угорського захисника "біло-синіх" Тамаша Кадара, який 14 березня святкує свій 29-й день народження.

Точними ударами за Челсі відзначилися двічі Олів'є Жиру і Маркос Алонсо.

У другій половині зустрічі "аристократи" продовжили забивати. Жиру оформив хет-трик і ще один гол у свій актив записав Каллум Хадсон-Одоі.

Міг забивати гол престижу Сергій Сидорчук, але спочатку капітан динамівців пробив у воротаря Кепу Аррісабалагу, а потім на добиванні влучив у штангу.

Додамо, що по ходу зустрічі Денис Гармаш, який в цій зустрічі зіграв за Динамо в якості форварда, двічі забив у ворота лондонців, але з офсайду. Також ще один раз Гармаш ледь не зрізав м'яч у свої ворота після подачі кутового.

Матч завершився перемогою "Челсі" з рахунком 0:5.

До слова, після матчу експерти телеканалу "Футбол" Олександр Головко та Олександр Яковенко заявили, що в пропущених голах винен не тільки Тамаш Кадар, а вся команда. На їхню думку, Томаш Кенджора, Віктор Циганков та інші лідери киян мали зіграти краще.

Зазначимо, що на грі був аншлаг, "Олімпійський" був заповнений на 95%! Гру з англійським грандом відвідало 64,8 глядачів.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матч

Динамо Київ - Челсі Лондон - 0:5 (0:3)

Голи: Олів'є Жиру, 5, 33, 59, Маркос Алонсо, 45, Каллум Хадсон-Одоі, 78.

Попередження: Віталій Миколенко, 61 - Сесар Аспілікуета, 73.

Як раніше повідомляв Знай.ua, відбулося жеребкування чвертьфіналів Ліги чемпіонів та Ліги Європи.