У матчі 29-го туру Серії А римська "Рома" зазнала нищівної домашньої поразки від "Наполі" (1:4). Це для команди друга поразка поспіль.

Чемпіонат Італії. 29-й тур:

Рома - Наполі 1:4

Голи: Перотті, 45+4 (пен.) - Мілік, 2, Мертенс, 50, Верді, 55, Юнес, 82

Рома: Ольсен, Коларов, Манолас, Сантон, Фасіо, де Россі (Клюйверт, 82), Кристанте, Нзонзі, Перотті (Ундер, 82), Шик (Дзаньоло, 63), Джеко.

Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі

Наполі: Мерет, Кулібалі, Максимович, Хюсай (Малькюи, 68), Маріу Руй, Аллан, Фабіан Руїс, Кальехон, Верді (Юнес, 74), Мертенс (Уна, 58), Милик.

Попередження: Шик, Манолас, Джеко, Коларов – Максимович, Милик

Як писав Знай.ua, у матчі 32-го туру англійської футбольної прем'єр-ліги (АПЛ) "Ліверпуль" обіграв "ТоттенхэмХотспур" з рахунком 2:1.

Автогол Тобі Альдервейрельда допоміг мерсисайдцям здобути перемогу (2:1).

"Ліверпуль" вийшов вперед на 16-й хвилині. Після навісу Робертсона головою точно пробив Фірміні. На 70-й хвилині Лукас Моура рахунок зрівняв. На останній хвилині "Ліверпуль" вирвав перемогу - захисник "Тоттенхема" Тобі Алдервейрелд вразив власні ворота.

Після цієї перемоги "Ліверпуль" набрав 79 очок і повернув собі перше місце в АПЛ.

Ліверпуль - Челсі 2:1

Голи: Фірміні, 16, Альдервейрельд, 90 (у свої ворота) - Моура, 70

Ліверпуль: Алиссон - Александер-Арнольд, Матіп, ван Дейк, Робертсон - Мілнер (Фабіньо, 77), Хендерсон (Ориг, 77), Вейналдум - Салах (Ловрен, 90+3), Фірміні, Мане

Тоттенхем: Льоріс - Альдервейрельд, Санчес (Сон Хин Хв, 69), Вертонген - Триппьер, Еріксен (Льоренте, 90+1), Сіссоко, Аллі, Роуз - Кейн, Моура (Девіс, 82)

Попередження: Моура

Як повідомляв портал Знай.ua, Ярмоленко став найдорожчим футболістом світу.