Бразильський футболіст Вітор Буено, півзахисник київського "Динамо", перейшов у "Сан-Паулу" на правах оренди, повідомляє офіційний сайт бразильського клубу.
Орендна угода Буено і його нового клубу розрахована до 2020 року.

Вітор Буено перейшов у "Сан-Паулу"

Поки невідомо, чи повернеться Буено в "Динамо", оскільки права на гравця належать "Сантосу".
У нинішньому сезоні Буено відіграв три матчі за основу "Динамо" і не відзначився результативними діями.

Як писав Знай.ua, "Динамо" зробило грандіозний камбек в матчі з "Зорею".

У матчі 23-го туру УПЛ Зоря в Запоріжжі на "Славутич-Арені", приймала Динамо.

До 54-ї хвилини луганчани двічі розписалися у воротах киян після точних ударів Олександра Караваєва і Максима Білого. Зазначимо, що до тієї ж 54-й хвилини Динамо залишилося в меншості після того, як Тамаш Кадар отримав другу жовту картку.

Але, маючи на одного футболіста менше, Динамо змогло зрівняти рахунок зусиллями Віталія Буяльського і Віктора Циганкова. Потім на 69-й хвилині вилучили з поля Максима Білого, який також отримав другу жовту картку. У рівних складах Динамо вирвало перемогу, завдяки голу з пенальті від Циганкова, який оформив дубль.