Збірна України з дзюдо завоювала дев'ять медалей Кубка Європи в Хорватії, три з яких - золоті. Про це повідомляє Федерація дзюдо України.
Золото завоювали Олександр Мойсей (66 кг), Віталій Шепель (90 кг) і Антон Савицький (100 кг).

Українська збірна з дзюдо завоювала дев'ять медалей Кубка Європи в Хорватії

Артем Фальковський (66 кг) і Нодар Мачутадзе (+100 кг) стали срібними призерами змагань.
Бронзові нагороди завоювали Бегрибек Моргоев (60 кг), Владислав Гринчук (90 кг), Леонід Гасюк (+100 кг) і Руслана Булавіна (+78 кг).

Як раніше писав Знай.ua, жіноча збірна України стала найкращою на чемпіонаті Європи з боротьби.

Підопічні Володимира Євонова здобули перемогу у загальнокомандному заліку на першості континенту з боротьби у столиці Румунії Бухаресті.

"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі

У рамках чемпіонату Європи українська борчиня Аліна Бережна здобула переконливу перемогу у фіналі до 72 кг. Наша співвитчизниця виявилася сильнішою за Анну Кармен Шелл з Німеччини.

Таким чином, Бережна поставила золоту крапку у виступі жіночої збірної України у Бухаресті, яка стала найкращою на першості континету.

На чемпіонаті Європи з боротьби вихованка калуської школи вільної боротьби Тетяна Кіт принесла в скарбничку збірної України другу за день срібну нагороду.

У ваговій категорії 57 кг Тетяна Кіт від самого початку була налаштована серйозно. У першій сутичці вона не дала своїй італійській суперниці шансу, хоча та є бронзовою призеркою Середземноморьського чемпіонату.

З рахунком 4:3 Тетяна перемогла у чвертьфіналі бронзову призерку чемпіонату Європи з Франції. Боротьба за вихід до фіналу була дуже напруженою. Українці протистояла молода молдовська борчиня — дуже амбітна та потужна, вона — чемпіонка Європи U23 та чемпіонка світу та Європи серед молоді.

Але Тетяна змогла вийти до фіналу, в якому на килим проти неї вийшла досвідчена Емесе Барка з Угорщини. На її рахунку — дві світові та чотири європейські бронзи, а тому вона має досвід серйозної боротьби. Наша борчиня поступалась з рахунком 2:4, а за за три секунди до завершення сутички Тетяна провела прийом, завдяки якому могла перемогти на туше. Але цього разу українка здобула тільки срібну медаль.

Як раніше писав Знай.ua, українські гімнастки тріумфально виступили на Кубку світу в Болгарії і вибороли золото у групових вправах.

Групповые 3 обруча/4 булавы Финал - Кубок мира София 2019

Наша сборная команда в групповых упражнениях - победительницы финала с обручами/булавами на Кубке мира в Софии 🇺🇦🥇🏆! ********************************************** Our national group team is the winner of the hoops/clubs final at the World Cup in Sofia 🇺🇦🥇🏆!