Кайрат – Широкі Брієг – 2:1 (перший матч - 2:1)
Голи: Оразов, 90+2, Куат, 90+3 – Багарич, 90 (пен)
Вентспілс Михайла Сергійчука пройшов Тетуа, незважаючи на мінімальну поразку в гостях. У даному матчі український форвард провів 84 хвилини.
Теута – Вентспілс – 1:0 (0:3)
Гол: Каллаку, 48
Мінське Динамо поступилося в домашньому матчі Лієпаю з рахунком 1:2 і залишила ла ЛЕ. Колишній футболіст Зірки та Олімпіка Дмитро Білоног провів уесь матч.
Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Динамо Мінськ – Лієпая – 1:2 (1:1)
Голи: Фатаи, 90+1 – Спетару, 10, Додо, 71
Гонвед в повторному поєдинку зіграв внічию з Жальгірісом і вийшов у наступний раунд завдяки перемозі в першому матчі. Владислав Кулач, який вирушив до угорського клубу з "Шахтаря" на правах оренди, вийшов на 70-й хвилині матчу.
Жальгіріс – Гонвед – 1:1 (1:3)
Голи: Антал, 18 – Камбер, 62
Казахстанський Ордабаси Дмитра Непогодова і Кирила Ковальчука пройшли Торпедо Кутаїсі, перегравши їх в гостях. Голкіпер Непогодов, прийняв казахське громадянство, провів повний матч, а Ковальчук вийшов на 71-й хвилині.
Торпедо Кутаїсі – Ордабаси – 0:2 (0:1)
Голи: Механович, 82, Бадибанга, 90+4
Нафти Кирила Петрова вибила Сперанцу з ЛЕ з неймовірним рахунком 9:0 за сумою двох зустрічей.
Нефтчі – Сперанца – 6:0 (3:0)
Голи: Плателлас, 18, 40, Махмудов, 24 (пен), Даріо, 42, Жозеф-Монрос, 67, Зулфугарли, 68
Краковичя з Олексієм Дитятьевим залишила Лігу Європи, поступившись Дунайська лише через правило виїзного голу.
Краковія – Дунайська – 2:2 (1:1)
Голи: Лопеш, 2, Піщек, 120+2 – Коннор, 47, Рамірес, 94
Колишній форвард Чорноморця Микита Татарков вивів солігорський "Шахтар" в наступний етап, забивши єдиний гол у двох матчах.
Хайберніанс – Шахтар Солігорськ – 0:1 (0:1)
Гол: Татарков, 65
Видалення: Арар, 73 – Громико, 33
Іван Петряк вийшов у стартовому складі Фехервары в гостьовому матчі проти Зети, проте провів 78 хвилин і не відзначився результативними діями.
Фехервар – Зета – 0:0 (5:1)
Видалення: Вукчевич, 74
Сплітський Хайдук сенсаційно вилетів від Гзири. При перемозі в першому гостьовому матчі над мальтійським клубом хорвати разом з Олександром Сватком примудрилися програти вдома з рахунком 1:3, пропустивши вирішальний гол на шостій доданій хвилині.
Хайдук – Гзира – 1:3 (2:0)
Голи: Жради, 7, – Жефферсон, 57, Коні, 69, 90+6
Вітебськ Артема Старгородського, незважаючи на гол 37-річного українця, покинув ЛЕ від фінської КуПС.
Вітебськ – КуПС – 1:1 (0:2)
Голи: Старгородський, 27 – Діалло, 53
Пюнік Сергія Шевчука пройшов далі, обігравши македонська Шкупи. Українець відзначився асистом.
Шкупи – Пюнік – 1:2 (3:3)
Голи: Журина, 82 – Эдигарян, 7, Міранян, 31
Також завершив боротьбу в турнірі Тарас Бондаренко. Український хавбек відіграв весь матч за сербські Раднічкі, але його команда не зуміла відіграти поразку від Флори. Нічия 2:2 – далі йдуть естонці.
Раднічкі – Флора – 2:2 (0:2)
Голи: Михайлович, 68, Кумич, 84 – Пург, 80, Лепік, 90+3
Як раніше повідомляв Знай.ua, названо найдорожчих футболістів УПЛ.