Український борець греко-римського стилю, дворазовий чемпіон світу і депутат Верховної Ради від партії "Слуга народу" Жан Беленюк хоче, щоб доходи від лотерейного і букмекерського бізнесу йшли на розвиток фізкультури і спорту.

Про це Беленюк заявив в ході круглого столу з представниками уряду і спортивних федерацій, який відбувся 23 вересня.

"У ході засідання я озвучив пріоритетні напрямки своєї роботи в парламенті. Насамперед, це питання фінансового забезпечення потреб фізкультури та спорту.

Я вже підготував пропозиції щодо збільшення фінансування таких бюджетних програм як: "Розвиток спорту інвалідів та їх фізкультурно-спортивна реабілітація", "Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту" та інших.

Одним із важливих напрямків законодавчої роботи я бачу питання розробки та найскорішого ухвалення законопроекту про направлення прибутків від лотерейної та букмекерської діяльності на розвиток фізкультури та спорту", - написав Беленюк на своїй сторінці у Фейсбуці.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський повідомив про відступ окупантів - воїни ЗСУ звільнили місто

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Показати ще
"Бути спортсменом-депутатом - це коли ти встигаєш потренуватися в двогодинну перерву між ранковою та вечірньою частинами пленарного засідання Верховної Ради України", - написав Беленюк у facebook.
Нагадаємо, раніше Беленюк пояснив своє рішення піти в політику.
За словами спортсмена, він готовий позитивно змінити ситуацію в українському спорті, розуміє, що буде нелегко, але не боїться ризиків.
Жан Беленюк
Жан Беленюк
"1. Моя мрія - золото Олімпіади в Токіо, ніхто не має наміру відмовлятися від мрії. Благо до неї трохи більше року.
2. Президент і його команда побачили в мені людину, якій під силу позитивно змінити ситуацію в українському спорті. Усвідомивши, що критикувати і бути незадоволеним ситуацією набагато простіше, ніж взяти на себе відповідальність, вирішив прийняти пропозицію, повністю віддаючи собі звіт куди йду, для чого йду, які репутаційні ризики пов'язані з даним рішенням. Ніхто не обіцяє, що буде легко, але ми не з боязких.
3. Життя мене досить непогано загартувало з самого дитинства, тому всякого роду випади на мою адресу з боку абсолютно різних людей, переважна більшість з яких мені навіть заочно не знайома, мене ніяк не зачіпає і зачепити не може. Журналісту з Чернігова нічого навіть вибачатися, він навряд чи щось зрозумів, та й мені його вибачення не потрібні, моя самооцінка не постраждала.
4. Зараз живу колишнім життям, що буде після... подивимося. Так що з Богом", - написав Беленюк.

Нагадаємо, дострокові парламентські вибори призначені на 21 липня.

Як повідомляв Знай.ua, Жан Беленюк став триразовим чемпіоном Європи, завоювавши золоту медаль в Бухаресті.

Як раніше писав Знай.ua, Жан Беленюк спав на засіданні Верховної Ради.