Друга ракетка України Даяна Ястремська вийшла у чвертьфінал турніру серії WTA Premier в Аделаїді (Австралія).
У чвертьфіналі Ястремська у двох сетах переграла хорватку Донну Векич (№20 WTA) з рахунком 6:4, 6:3.
Матч тривав 1 годину і 9 хвилин. За цей час Ястремська подала 7 ейсів і реалізувала 3 з 5 брейків.

Відзначимо, що для 19-річної українки це буде перший півфінал турніру категорії Прем'єр кар'єрі.
Як писав Знай.ua, Ястремська стартувала з перемоги на хардовому турнірі серії Прем'єр в Аделаїді.
У першому колі Ястремська обіграла угорську тенісистку Тимеу Бабош (№86 WTA) з рахунком 7:5, 6:3.
Даяна Ястремська перемогла Тимею Бабош
Матч тривав 1 годину та 17 хвилин. За цей час Ястремська зробила 9 ейсів, реалізувала 2 з 3 брейкпоінтів, виграла 2 гейми на прийомі і допустила 4 подвійні помилки. Бабош жодного разу не подала на виліт, виграла 8 геймів і допустила дві подвійні помилки.

Як раніше писав Знай.ua, Світоліна та Ястремська включені у заявку збірної України на Кубок Федерації.

Федерація тенісу України офіційно оголосила склад збірної команди Кубка Федерації на матчі Першої групи Євро-Африканської зони. Змагання пройдуть з 5 по 8 лютого в Таллінні (Естонія).

Збірну України представлятимуть Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Катерина Козлова, Катаріна Завацька та Леся Цуренко.