Друга ракетка України Даяна Ястремська вийшла у фінал турніру серії WTA Premier в Аделаїді (Австралія).
У півфіналі Ястремська обіграла білоруську тенісистку Аріну Соболенко (12) з рахунком 6:4, 7:6(4).

Матч тривав 1 годину 44 хвилини. За цей час Ястремська реалізувала 2 брейк-поїнта, зробила 5 ейсів при 6 подвійних помилках. Соболенко забрала один гейм на подачі суперниці, записала в актив 6 ейсів і 4 рази помилилася на подачі.
Зазначимо, що Ястремська, у якої вже є три титули на турнірах International, вперше зіграє у фіналі турніру Premier.
У фінальному матчі українка зустрінеться з переможницею пари Ешлі Барті (Австралія) - Даніель Коллінс (США).
Як писав Знай.ua, у чвертьфіналі Ястремська у двох сетах переграла хорватку Донну Векич (№20 WTA) з рахунком 6:4, 6:3.
Матч тривав 1 годину і 9 хвилин. За цей час Ястремська подала 7 ейсів і реалізувала 3 з 5 брейків.
Як писав Знай.ua, Ястремська стартувала з перемоги на хардовому турнірі серії Прем'єр в Аделаїді.
У першому колі Ястремська обіграла угорську тенісистку Тимеу Бабош (№86 WTA) з рахунком 7:5, 6:3.
Даяна Ястремська перемогла Тимею Бабош
Матч тривав 1 годину та 17 хвилин. За цей час Ястремська зробила 9 ейсів, реалізувала 2 з 3 брейкпоінтів, виграла 2 гейми на прийомі і допустила 4 подвійні помилки. Бабош жодного разу не подала на виліт, виграла 8 геймів і допустила дві подвійні помилки.

Як повідомляв портал Знай.ua, Світоліна та Ястремська включені у заявку збірної України на Кубок Федерації.