Українська реперша Альона Альона опублікувала в своєму Instagram пост про болючу проблему, яку змушені приховувати жінки, якщо з нею стикаються. Це проблема росту волосся-вусів, бороди на обличчі.

Особливо боляче, як написала реперша, в підлітковому віці. Коли тобі 14, а ти вже розумієш, що не така, як усі. Та й інтернет-простір переповнений мемами про"вусатих однокласниць". Що, якщо ти і є та сама вусата однокласниця?

"Нехай йдуть роки, і проблема зовні вже вирішена, але всередині спогади не зникають за одну мить. Прийняти себе і відпустити на волю все, що ховала — було найкращим рішенням у моєму житті.

Я безмежно рада, що можу ділитися, просто говорити про якісь особливі питання, не чекаючи порад або співчуття, не боячись осуду. Просто говорити. Тому що хочеться, щоб ви знали дещо більше",-написала виконавиця.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Головне за ніч: вагітність Тіни Кароль і донька для Дана Балана, 90 см снігу за день, п'яний збір коштів на церкву і відмова в субсидії

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Показати ще

До свого посту Альона Альона доклала дві фотографії. На одній вона позує з прифотошопленою борідкою, на іншій — з наклеєними вусами. Швидше за все, виконавиця розповіла свою правду, що в підлітковому віці у неї росло волосся на обличчі. І тепер вона цього не соромиться.