Льоша Тригубенко став фіналістом "Холостячки", якого Ксенія Мішина відкинула вже після його визнання в любові. Це стало поштовхом для хлопця, він не розклеївся і вклав всі свої сили і любов в бізнес.

Зараз він активно розвивається як підприємець і часом ділиться порадами з українцями, які допомагають йому залишатися "на плаву".

"Ну що ж, цей рік став справжнім випробуванням для багатьох. І тим не менш, було багато хороших моментів. Ділюся лайфхаком»як провести продуктивно наступний рік".


Це дійсно працює, тому всім раджу зробити!
Випишіть зараз 100 цілей від найпростіших до найскладніших, в які важко повірити. Після розпишіть дедлайни їх виконання (місяць, день, 1,2,3 5років). Виберіть 5 найбільш надихаючих і розпишіть, чому саме вас вони надихають і навіщо їх виконувати.

Ховаємо список на рік і в наступному грудні дивимося, що з цього вдалося виконати — ви будете приємно здивовані результатами. Я так закрив своє перше в житті авто", - пише Льоша.

Олексій Тригубенко, фото з Instagram
Олексій Тригубенко, фото з Instagram

Популярні новини зараз
76-річний Стів Мартін із "Рожева Пантера" та "Оптом дешевше" йде з кіно заради 9-річної доньки: "Більше не хочу цього" Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" путін вирішив допомогти ЗСУ, і власноруч знищив бригаду окупантів із Бучі - ISW Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Крім того, хлопець побажав усім в Новому році великого здоров'я, позитивного мислення і користуватися таксі замість метро.

Нагадаємо, Еллерт перетворив" холостячку "Мішину в губату качечку, цілує його"дзьобом".

Як повідомляв Знай.uа, відкинутого Мішиною Льошу хочуть зробити новим Холостяком, українці розділилися на два табори.

Також Знай.uа писав, що Льоша з "Холостячки" зважився кинути бізнес заради Мішиної.