Колишній вокаліст групи SMASH, а нині сольний виконавець і близький друг Ані Лорак Сергій Лазарєв виклав у сторіз картинку, де називає людей, що підривають петарди під вікном "петардасами".

Петарди-найнебезпечніша і безглузда новорічна розвага. На відміну від феєрверків, які дійсно мають якусь естетичну цінність, постріли петард тільки лякають домашніх тварин (іноді до смерті), дратують людей, а самим "веселим піротехнікам" можуть коштувати травм і цілих відірваних кінцівок, якщо не життя. Тим не менш, їх продовжують купувати, і кожен Новий рік під вікнами чутні ці постріли.

"Петардаси-люди, що підривають петарди під твоїм вікном пізно вночі", - свідчить картинка з сонним мишеням Джеррі з мультика"Том і Джеррі".

"Ну, який же ти петардас!"—- написав Лазарєв вже від себе. І з ним неможливо не погодитися.
А у вас під вікнами теж завелися петардаси?

Популярні новини зараз
Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще