Українська співачка Ніна Матвієнко покинула Україну разом з донькою та онукою.

Такий висновок можна зробити з публікації Тоні Матвієнко у розділі сторіз на своїй сторінці у соціальній мережі "Інстаграм".

На короткому відео можна побачити саму Ніну Матвієнко у чорній захисній масці, а також її онуку Уляну. вони стоять біля трапу літака і чекають посадки.

Скріншот Instagram @tonya_matvienko
Скріншот Instagram @tonya_matvienko

Проте. скоріш за все, мова не йде про еміграцію чи втечу в екзиль: Тоня Матвієнко зі своїм чоловіком Арсеном Мірзояном довго рекламували туристичний тур у Єгипет, де вони регулярно даватимуть концерти. Спонсором цієї оказії стала одна з найвідоміших туристичних фірм.

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Схоже, Ніну Матвієнко захопили з собою, щоб вона повідпочила на березі моря, насолодилася відсутністю хатніх клопотів і допомагала з доглядом за онукою - спільною донькою Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна. Дівчинка народилася у 2016 році, її назвали на честь бабусі - Ніною.

Згідно з афішею, розміщеною на сторінці Мірзояна, родина пробуде в Єгипті практично цілий місяць. Зважаючи на складний і повний стресу 2020 рік - таке тривале перебування на морі, навіть з урахуванням того, що подружжя регулярно даватиме концерти, має піти на користь і всіх оздоровити.