Українська молода авторка і виконавиця Jerry Heil показала незвичайне фото з третьою ногою і звернулася до своїх шанувальникам з питанням про те, які риси характеру вони цінують у своєму партнері. Свої спостереження вона розповіла в Instagram.

"які риси характеру ти шукаєш в майбутньому партнері? Або цінуєш в ньому / в ній, якщо вже маєш свою людину?",- пише співачка.

Jerry Heil назвала свій список якостей:

✨живий розум: жага знань і кар'єрного росту

✨жива душа: жага життя, любов до природи і прагнення духовно збагачуватися

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"
Показати ще

✨no limits mindset - щодо реалізації вищого потенціалу

відвертість і простота спілкування: коли ділишся потаємним, а хвилину тому просила Туалетний папір подати

✨чуйність

✨відповідальність за слова і дії

✨схожий кут відхилення від адекватності і левел придуркуватості почуття гумору

Українці прийшли в захват від незвичайної фотографії співачки і почали жартувати на цю тему. Одні відзначили, що для них важливо, щоб у партнера було дві ноги, а інші розповіли, що їх ідеал сходиться з думками виконавиці.

" Шукаю 3-ногого!", "Бракує четвертої ноги", "О, ті самє)", "Мій эсеншалс - дві руки, дві ноги", "Ох поки зрозумів, скільки тут ніг", "Найважливіша рису, щоб у неї як і в мене було 2 ноги😂", "Три ноги? 😂 😍❤️😍❤️пушечка", "це що, якісь нові наслідки коронавірусу?", "Головне - приймати один одного такими які ви є. І тоді все буде круто. І нічого не міняти в партнері. Від зразу має бути приємно з людиною у всіх проявах", "звідки нога проявилася", "Я нарахував 3 лапки і 8 пальців", - пишуть коментатори.

Нагадаємо, цнотливу веганку Jerry Heil зловили з підозрілою формулою.

Як повідомляв Знай.uа, найвідоміша незаймана Україна пригадала, як заробляла на життя в Різдво, доводилося відкривати рот.

Також Знай.uа писав, що Jerry Heil піде по стопах Фреймут, ревізорський рейд за новорічними смаколиками.