Ірина Білик ділиться подробицями особистого життя у сторіз. Зокрема вона розповіла про стосунки з чоловіком та своєю естрадною колегою Наталією Могилевською.

Українська легендарна співачка, зірка ранньої української естради Ірина Білик запропонувала своїм підписникам і фанатам поставити їй запитання у сторіз. Очікувано, на зірку посипалося багато запитань.

Білик запитали як часто вона бачиться зі своїм чоловіком. Та відповіла, що вони спілкуються онлайн щодня. Білик нині перебуває у шлюбі з Асланом Ахмадовим, росіянином з Азербайджану, фотографом та співаком. Подружжя живе у різних країнах, мають спільного сина, якого у 2015 році пара народила за допомогою сурогатного материнства.

Скріншот Instagram @bilyk_iryna
Скріншот Instagram @bilyk_iryna

Інше питання, яке поставили співачка фанати, стосувалося Наталії Могилевської. Прихильників цікавило, чи давно вони дружать. Білик коротко відповіла: “Так, давненько”. Відповідь не має дивувати, адже що Ірина, що Наталія починали в перші роки незалежності, а тому їхня творчість і дружба це вся історія пострадянської української музики.

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" Головне за ніч, 26 листопада: відмова від екстрених відключень світла, зрада від Pianoboy на Нацвідборі та дитина у ліжку у святого отця "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла
Показати ще

Скріншот Instagram @bilyk_iryna
Скріншот Instagram @bilyk_iryna

Заінтригувала Білик і зйомками нового кліпу, який має вийти вже зовсім скоро.

Скріншот Instagram @bilyk_iryna
Скріншот Instagram @bilyk_iryna

Нагадаємо, Таємничий залицяльник облизав Ірину Білик на очах у всіх, повільно спускаючись нижче колін - свято вдалося.

Як повідомляв Знай.uа, Зібров приобняв Білик і Сумську і посміхнувся крізь вуса.