Відома українська співачка Тіна Кароль, якій вже давно приписують романтичні стосунки з молдавським колегою Даном Баланом, несподівано переключила увагу на чужого чоловіка.

Нічого скандального немає! Просто Тіна вирішила трошки порозважитися з чоловіком Наді Дорофєєвої Володимиром Дантесом, який записав на неї невелику пародію.

Про це стало відомо завдяки короткій Stories Тіни Кароль в мережі Instagram.

Історія Тіни Кароль з Володимиром Дантесом, скріншот: Instagram
Історія Тіни Кароль з Володимиром Дантесом, скріншот: Instagram

На короткому відео від Володимира Дантеса можна помітити, як він повторює слова Тіни Кароль: "А куди я прийшла? Ла ла ла. А куди я прийшла? Ага!?". Тіна не змогла обійти стороною таку історію і миттю вирішила додати її до себе в стрічку. Звичайно, не щодня можна побачити таку творчість від "чоловіка Наді Дорофєєвої".

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Історія Тіни Кароль, скріншот: Instagram
Історія Тіни Кароль, скріншот: Instagram

Пізніше Тіна Кароль записала відео на вулиці, де додала собі маску у вигляді сонцезахисних окулярів: "Я кидаю в тебе сніжку". Також Тіна не посоромилася і висунула язика, чим непогано могла підняти шанувальникам настрій.

Історія Тіни Кароль, скріншот: Instagram
Історія Тіни Кароль, скріншот: Instagram

Також варто нагадати нашим читачам, що Тіна Кароль не збирається зменшувати оберти. Зараз у неї заплановано живі виступи, а днями вона разом з Даном Баланом, з яким зірці приписують стосунки, отримала нову музичну нагороду. Відповідною Stories вона поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Раніше повідомляли, пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дає українцям спокою.

Як повідомляв Знай.uа, Тіна Кароль попалася вночі з їжею, плямкає і не червоніє.

Знай.uа писав, Тіна Кароль разом з коханим Даном Баланом отримала нагороду від росіян.