З приходом весни для багатьох українців все актуальнішими стають городні справи. І якщо до роботи на ґрунті приступати ще рано. то подбати про розсаду вже саме час.

На основі матеріалів мережі інтернет Знай.ua приблизний календар висадки насіння на розсаду і розсади на ґрунт.

Зауважте, що це загальні поради — з ранніми чи пізніми сортами це може вимагати деякого корегування. Також в окремих випадках може виникнути необхідність врахувати кліматичні зони. Для зручності і точності ви можете також враховувати поради виробника насіння — зазвичай, на упаковці міститься детальна інструкція.

Інструкція на пакеті з насінням, фото Знай.ua
Інструкція на пакеті з насінням, фото Знай.ua

Огірки

Популярні новини зараз

Захисник з позивним "Хук" залишив керівну посаду і відправився на війну: "Краще у бруді окопу лежати, ніж в калюжі власної крові"

Не власник, а водій: копи розповіли водіям про нові правила на українських дорогах, готуйте документи

Тоня Матвієнко показала, чим годує Арсена Мірзояна теща: за вуха не відірвати

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

Показати ще

Посів на розсаду — кінець квітня. Висадка у ґрунт десь у віці одного місяця, коли мине загроза заморозків. За наявності теплиці висадку можна провести раніше.

Броколі, цвітна капуста

Посів насіння в середині березня. Висадка у ґрунт у віці 35-40 днів. Підсаджувати насіння можна протягом літнього періоду.

Капуста рання

Посів насіння в середині березня. Висадка у ґрунт в середині травня у віці до 50 днів.

Капуста середньостигла

Посів насіння в середині квітня. Висадка розсади у ґрунт у віці до 40 днів у кінці травня.

Капуста пізня

Посів насіння — середина квітня. Висадка у ґрунт у середині-кінці травня у віці 35-40 днів.

Нагадаємо, проти шкідників та хвороб — як підживлювати рослини добривом з цибулевого лушпиння. Як приготувати безпечну альтернативу токсичним пестицидам

Як повідомляв портал "Знай.uа", бабуся буде задоволена — красиві і зручні грядки на городі своїми руками. Ваші грядки перетворяться на красиві клумби, найкращі варіанти оформлення ділянки

Також "Знай.uа" писав, шкідники забудуть дорогу на ваші грядки, а врожай приємно здивує – ці секрети знає не кожен городник. Корисні поради для городників та садівників