Стало відомо про те, що в Одесі на проспекті Небесної сотні були знайдені людські останки. Що про це відомо.

Таким чином повідомляється, що в місті Одеса, поруч з житловим районом «Червоний хутір» були знайдені останки людини. Тіло без голови було виявлено місцевим жителем, який в цей момент якраз вигулював собаку.

Звiсно, він відразу повідомив співробітникам правоохоронних органів.

У поліції констатували схожість останків з людськими, і додали в протокол, що скелет лежав у полі без голови і лівої ноги. Вони були обтягнуті предметом, який нагадував пакет.

Популярні новини зараз
На Україну насуваються дощі та різке похолодання Банки встановлять контроль за рахунками пенсіонерів: кому ПФУ може припинити виплати Заблокують картку і оштрафують: скільки разів на місяць можна переказувати кошти Стане головним полем бою: генерал назвав місто, на яке рф готує масштабний наступ
Показати ще

Точно вони не змогли встановити, так як наполовину все було вкопано в землю.

На місці події зараз продовжує працювати слідчо-оперативна група.

Поліція, Фото ілюстративне: Facebook
Поліція, Фото ілюстративне: Facebook

Найближчим часом має з'явитися більше подробиць про дивну знахідку.

Варто відзначити, що близько місяця тому також в Одесі були знайдені ще одні останки людини. Тоді їх виявив місцевий дослідник катакомб. Зайшовши в одну з штолень під бульваром він побачив череп, одяг і рюкзак померлого.

Після цього чоловік викликав поліцію на місце.

Раніше портал Знай.ua писав про те, що на Львівщині спалахнула Церква, сіла в диму і жаху: "Бог карає?"

Також портал Знай.ua писав, що двоє хлопців каталися в таксі з мертвою дівчиною, поки водій не запідозрив недобре.

Також портал Знай.ua писав, що у Дніпрі знайшли труп бездомного, обкладеного ножами - на тілі жодної подряпини.