Відомий український танцюрист, член журі танцювального шоу "Танці з зірками", і тренер гумористичної програми "Ліга Сміху" Влад Яма не часто ділиться з шанувальниками подробицями особистого життя.

Однак, час від часу на його сторінці в соціальній мережі Instagram все ж з'являються нові фото. А нещодавно красуня-дружина знаменитості, Лілія, виставила романтичне архівне фото з коханим, позуючи на тлі блакитної стіни в яскравих літніх вбраннях. Так, дівчина вирішила видати кілька досить інтимних фактів про їх дружну сім'ю, запропонувавши вгадати численним фанатам, які два пункти з поста неправдиві.

Лілія написала, що сильно дратується, коли чоловік її не чує, Влад ніколи не знає, де лежить його паспорт, а також любить заплести коханій косичку перед сном. Коли танцюристу подобається страва, він стогне від задоволення під час їжі, а Лілія любить задавати питання і потім не чути відповіді, йдучи в дальню кімнату або включаючи воду, а також не сприймає будильники.

"Факти про наш побут.☺️💫
Відверто �🙈�

Популярні новини зараз
Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку До України підбираються морози: коли й де чекати серйозного похолодання, прогноз на 30 листопада Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"
Показати ще

Вгадайте 😍 і напишіть в коментарях які два пункти неправдиві.😍✅

1. Сильно дратуюся коли Влад мене не чує.🙈😂😤

2. Влад ніколи не знає де його паспорт, але я завжди знаю де він (так ми і розписалися🤣 🤣).
Напередодні відрядження Влада з нетерпінням чекаю улюблене питання "а де мій паспорт?!😅🙈😬

3. Влад любить заплітати мені косичку перед сном.😌🥰☺️

4. Дуже легко зрозуміти що йому подобається страва, яку я приготувала, за характерним стогоном під час їжі.🙈🥰😂🤣

5. Я люблю задавати питання і при цьому включити воду, і не чути відповідь (Це моя фішка🙈 😂). Можна ще піти в дальню кімнату, щоб напевно нічого не було чутно.👌🏻🤣😉

6. Часто прошу чоловіка мене розбудити, тому що я абсолютно не чую будильник.🙈😂😂

7. Кожен день перед сном ми "тверкаємо" для гарного настрою.🍑💃🏻😉✅🔥"

Нагадаємо, Влад Яма поділився архівним фото з маленьким Потапом у сукні.