Заявивши про небажання виконувати Мінські угоди в тому вигляді, в якому вони існують сьогодні, Президент Зеленський розписався в повній своїй нездатності і політичній імпотенції у справі встановлення миру на Сході України, припинення бойових дій і збереження життів українців по обидві сторони лінії зіткнення.

Так, у партії "Опозиційна платформа - за життя" прокоментували заяву Володимира Зеленського, зроблену ним під час в інтерв'ю The Financial Times, всього через кілька днів після переговорів з лідерами Франції та Німеччини Емманюелем Макроном і Ангелою Меркель.

"Є два варіанти: ми можемо змінити "мінський формат", скорегувати його. Або ми можемо використовувати якийсь інший формат", - сказав Зеленський, ігноруючи той факт, що ці угоди визнані безальтернативними в усьому світі, про що неодноразово заявляли лідери країн Європи, США і Росії. Тим більше що представник Кремля вже заявив, реагуючи саме на цей вислів Зеленського, що видозмінити Мінський процес, не поклавши йому край – неможливо. І це зайвий раз свідчить про те, що шлях, обраний Зеленським, веде в нікуди", ‒ підкреслюється в заяві "Опозиційної платформи – за життя".

У партії впевнені, що будь-які інші формати, крім "мінського", не мають жодних перспектив.

"Розмови про них служать лише для затягування часу і розпалювання конфлікту на Сході України, в якому не зацікавлені Німеччина і Франція, але який можуть використовувати в своїх інтересах США і їх сателіти", – заявили в ОПЗЖ.

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Оля Цибульська розсекретила те, чого не знав навіть кум Дзідзьо: "Мірятися яйцями..."

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Як зазначили в партії, цією заявою Зеленський розписався в "політичній імпотенції" і нездатності припинити бойові дії на Сході України.

"Така заява означає вихід України з Мінських угод, які затверджені рішенням Ради Безпеки ООН, суперечить результатам домовленостей, досягнутих у Парижі 9 грудня 2019 року, і є закономірним підсумком антинародної політики Зеленського і практики цинічної брехні і системного обману очікувань тих виборців, які віддали за нього свої голоси. Рішення Зеленського означає, що миру на Донбасі не буде, а єдина альтернатива миру ‒ втрата Донбасу для України", – підкреслюється в заяві політсили.

У зв'язку з цим "Опозиційна платформа – за життя" заявляє, що Президент Зеленський зацікавлений у відмові від мирного врегулювання і продовженні збройного конфлікту на Донбасі, розпалюванні мілітаристської істерії і не має наміру повертати Донбас в Україну, а Україну на Донбас, що є злочином проти інтересів українського народу і нашої держави, порушує принцип збереження територіальної цілісності і єдності, міжнародні зобов'язання нашої країни.

"Продовження збройного конфлікту розв'язує руки Президенту Зеленському в питаннях встановлення диктатури і узурпації влади через переслідування опозиції, знищення свободи слова, розправу над судовою системою, дозволяє виправдовувати кричущий непрофесіоналізм і корупцію його оточення", – підкреслюється в заяві ОПЗЖ.

Нагадаємо, раніше народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук заявив, що мирне врегулювання конфлікту на Донбасі залежить повністю від політичної волі Володимира Зеленського.

"Для того щоб не було загострень, для того щоб уникнути їх сьогодні і в майбутньому, необхідне виконання Мінських угод, які були визнані безальтернативними, в тому числі і в ході останньої розмови між Путіним, Макроном і Меркель були", – підкреслив Медведчук.