Великдень вже незабаром, тож час братися за пензлі та фарби і створювати креативні писанки, крашананки, крапанки-шкрябанки.

Наповнювати оселю ароматами пасок, а душу – творчістю. Якщо тобі від 6 до 14 років, Міжнародний Арт Ліцей ім. Сальвадора Далі запрошує взяти участь у конкурсі на дизайнерську писанку!

Арт Ліцей ім. Сальвадора Далі
Міжнародний Арт Ліцей ім. Сальвадора Далі

"Дизайн - основа нашого життя і він у всьому. Саме цьому Міжнародний Арт Ліцей ім. Сальвадора Далі навчає ліцеїстів. Але дизайнери не тільки прикрашають! Цінність дизайну в тому, що він робить життя зручним, систематизує простір та підпорядковує йому усі предмети побуту. Створює комфорт та затишок, наповнює наше життя красою. Великодні вихідні - найкращий час для дизайну, тож починай прямо зараз!", – закликає керівниця Міжнародного Арт Ліцею ім. Сальвадора Далі Лариса Чабак.

Арт Ліцей ім. Сальвадора Далі
Міжнародний Арт Ліцей ім. Сальвадора Далі

Популярні новини зараз

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Володимир Зеленський вперше показав величезного домашнього улюбленця: "Хтось тренується, а хтось відпочиває"

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

Фантазуй >>> Створюй >>> Фотографуй та розміщуй сторіз в Інстаграмі з відміткою @dali_garden_school. Дизайнерські великодні кошики, писанки та пасочки побачать усі. Автори найкреативніших робіт отримають дизайнерські подарунки:

  • курс з Digital-ілюстрації рівня Basic;
  • участь у майстер-клас всесвітнього відомого аквареліста Марко Сассу;
  • дизайнерський мерч

Арт Ліцей ім. Сальвадора Далі
Міжнародний Арт Ліцей ім. Сальвадора Далі

Конкурс триває до 2 травня.