Відома українська телеведуча, художниця, а також співачка Анжеліка Рудницька написала пост про свою бабусю Софію Ротару. Вона розповіла про її життя, а також про збіги в житті.

Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"5 травня народилася моя бабуся - Софія Михайлівна Ротару" - почала свій пост жінка. І ні, мова не про ту саму легендарну виконавицю. Просто її бабуся була повною тезкою.

Журналісти завжди говорили Анжеліці Рудницькій, що у неї в житті виходить все так, ніби це спеціально придумані легенди.

Популярні новини зараз
Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Володимир Дантес показав кадри потрапляння ракети у Кременчуці, та потрапив у бан Instagram: "Просто дуже болить" Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі
Показати ще

Жінка не знає, чи співала її бабуся, тому що вони ніколи не бачилися, і голоси, відповідно, вона теж не чула.

Померла бабуся Софія у віці 26 років, під час Другої світової війни, тому назавжди залишається для неї юною. У неї було два сини, один з яких батько співачки.

Пост про Софію Ротару, фото: Анжеліка Рудницька
Пост про Софію Ротару, фото: Анжеліка Рудницька

У тата Анжеліки було дуже мало спогадів про маму, на відміну від прабабусі, яка все це і розповідала.

"Вчителька української мови, яку побили фашисти, і після цього вона не змогла одужати... Померла у вересні 1944. Татові тоді було всього 2 роки. Щороку в цей день тато завжди був розгубленим маленьким хлопчиком, у якого забрали найдорожче ... сподіваюся, ТАТО зустрівся зі своєю мамою і нарешті зміг її обійняти там, на берегах вічної любові. Світла пам'ять, моя юна бабуся..." - йдеться в повідомленні.

Софія Ротару та Іван Рудницький, фото: Анжеліка Рудницька
Софія Ротару та Іван Рудницький, фото: Анжеліка Рудницька

До слова, на фотографії, яка прикріплена до публікації, якраз таки зображена та сама Софія Ротару, а також її чоловік Іван Рудницький.

Нагадавши, тисячі галичан стали грудьми за незалежність України – Львівської "революції на граніті" 30 років.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, чому Зеленський звільнив Фокіна з КТГ по Донбасу? Експерт знайшов несподівану відповідь.

Також портал "Знай.ua" писав, що розлючені українці прийшли до Зеленського, вимагають термінових дій.