Відома українська телеведуча, зірка шоу "Світське життя" Катерина Осадча частенько радує численних шанувальників в Instagram новими публікаціями.

Нещодавно знаменитість видала несподівану новину - виявляється, вони з чоловіком Юрієм Горбуновим чекають на другу дитину. Крім цього, 10 травня артистка відсвяткувала 16-річчя проекту "Світське життя", згадуючи перший випуск шоу в травні 2005 року.

Зірка зазначила, що тоді команді ставили в приклад легендарне "Шоу Опри Вінфрі", а також показала колекцію своїх найкреативніших капелюшків і вбрань для червоної килимової доріжки.

Виявляється, красуня приміряла і головні убори у формі десертів, мозку, попкорну, туфельки на високих підборах, а одного разу з'явилася на публіці в сукні-кеді.

Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Показати ще

"16 років тому, в цей день, вийшов перший випуск Світського життя!!!

Нам 16!!!!! років.

Тоді, в травні 2005 наш продюсер Олеся Ногіна сказала, що майстерність і професіоналізм - це коли роками програма не втрачає своєї актуальності і цікавості і поставила в приклад @oprah ,що того року святкувала двадцятиріччя шоу.

Зараз нам залишилось до 20ти всьго 4 :) і попри всі перепетіі в світі ми продовжуємо щосуботи видавати свіжі порції сенсацій.

Вітаю всю нашу команду з цим нашим днем, далі тільки більше!"