У Кременчуці Полтавської області, в Маркеті на вулиці Першотравневій, 43, покупниці підсунули зіпсований салат. Про це розповіли в телеграм-каналі «Чорний список».

Як повідомляється, жінка придбала в магазині "МаркетОпт", розташованому на вулиці Першотравневій, 43, кілька салатів.

При цьому продавець запевняла її, що вся кулінарія у них свіжа, і вчорашні салати ніхто не продає.

Однак, прийшовши додому, покупниця виявила, що салат з серця – вже встиг прокиснути.

Несвіжий салат, " Чорний список"
Несвіжий салат, " Чорний список"

Популярні новини зараз
Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем Показав "Резерв+" – і все одно забрали: кому не вдасться уникнути візиту в ТЦК "Не можна контролювати кожне слово": у МОН виступили проти заборони російської мови у школах Без світла буде все місто: в обленерго терміново попередили українців про відключення
Показати ще

Несвіжий салат, "Чорний список"
Несвіжий салат, "Чорний список"

Далі пішли довгі розгляди покупниці з адміністрацією нещасливого магазину.

Всі закінчилися тим, що кислий салат так і залишився стояти на вітрині маркету. Спроби з'ясувати термін придатності і дату приготування салату залишилися безуспішними.

Несвіжий салат, " чорний список"
Несвіжий салат, " чорний список"

Несвіжий салат, " чорний список"
Несвіжий салат, " чорний список"

"З документами бардак. Гроші повернули, але осад залишився», - написала ошукана жінка.

Нагадаємо, що у Дніпрі одній з городянок продали шоколадні цукерки з"живою начинкою".

Як повідомляв портал Знай.uа, запорожанин влаштував в АТБ дикі розбірки через маску.

Також Знай.uа писав, що у Дніпрі знизилася ціна на борщовий набір.