У київському аеропорту Бориспіль зустріли українську збірну після вчорашньої поразки від Англії.

Сьогодні, 4 липня, в Україну приїхали футболісти після закінчення свого шляху в чемпіонаті Європи. Незважаючи на вчорашню розгромну поразку від збірної Англії, нашу збірну зустріли як справжніх переможців.

"Спасибі за цю величезну підтримку! Ви не уявляєте, як це було важливо для нас! Слава Україні", - розповів Андрій Шевченко з даху терміналів аеропорту.

Подорожчання до 90%: споживачам анонсували "сюрпризи" рахунках за комуналку Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну

При цьому українські вболівальники скандують:"Шева, Шева, Шева".

Відзначимо, що збірна України вибула з 1/4 стадії Чемпіонату Європи, програвши збірній Англії з рахунком 4:0. На своєму шляху наші співвітчизники змогли обіграти збірні Швеції в 1/8 фіналу і Північної Македонії в груповому етапі.

При цьому підопічні Андрія Шевченка посіли третє місце в груповому етапі ЧЄ, програвши збірним Австрії та Нідерландів.

Збірна України, кадр з відео: YouTube

Однак наша команда змогла опинитися в плей-офф за рахунок найкращої різниці забитих і пропущених м'ячів серед усіх команд, які посіли третє місце в груповому етапі Євро-2020.

Нагадаємо, що Ніцой накинулася на Довбика, який показав "ліфчик" на матчі.

Як повідомляв портал " Знай.ІА", Англія обіграла Німеччину з рахунком 2: 0 і стала чвертьфіналістом Євро-2020. Англія вийшла до чвертьфіналу Євро-2020

Також " Знай.ІА " писав, Перший гол! Зінченко розстріляв ворота Швеції-Україна, вперед. Україна вперше у своїй історії вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату Європи