Відомий український актор і телеведучий Юрій Горбунов, який зі своєю дружиною, зіркою програми "Світське життя", Катериною Осадчою, чекають на появу другої дитини, показав несподівану зустріч з ще одною українською знаменитістю.

На своїй сторінці в соцмережі Інстаграм, де за його життям стежить 1 мільйон читачів, Юрій Горбунов виклав нову фотографію, на якій позує в обіймах співачки Олі Полякової.

"Несподівана зустріч в коридорах офісу #літо #оляполякова", - написав актор. Юрій Горбунов

Юрій Горбунов і Оля Полякова, instagram.com/gorbunovyuriy
Юрій Горбунов і Оля Полякова, instagram.com/gorbunovyuriy

Підписники Юрія Горбунова одразу звернули увагу на незвичний вигляд Олі Полякової. Від довгого білявого волосся артистки не залишилося й сліду. Дехто навіть припустив, що біляві кучері Поляковій вискубала дружина Юрія Горбунова - Катерина Осадча.

Популярні новини зараз
Лукашенко слідом за Путіним може почати мобілізацію: але у черговий раз задурять мозок Головне за ніч: російська "могилізація" Лукашенка, правила виїзду за кордон та зростання пенсій з 1 жовтня Зростання пенсії з 1 жовтня: у Мінсоцполітики пояснили, кому варто розраховувати Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Катя Оле повидирала патли", "Оля що підстриглася або одягла перуку?😂", "А це точно Полякова?😂 Парик класний?", "Яскраві зірки Юрко та сусідка Оля.❤️", "А за дверима на стіні---цікавий портрет, якої зірки...😒", - реагують у коментарях підписники Горбунова.

Коментарі, instagram.com/gorbunovyuriy
Коментарі, instagram.com/gorbunovyuriy

Коментарі, instagram.com/gorbunovyuriy
Коментарі, instagram.com/gorbunovyuriy

Нагадаємо, Катерина Осадча вирвалася від Горбунова і скупила пів магазину: "Ми готуємося". Катерина Осадча показала покупки

Як повідомляв портал "Знай.ua", Юрія Горбунова "обмахлював" маленький син, Осадча похвалила: "Винахідливий". Юрія Горбунова обхитрив маленький син

Також "Знай.ua" писав, вагітна Катя Осадча отримала шалений стрес: кидало в усі боки, дуже небезпечно. Катя Осадча і Юрій Горбунов потрапили під сильну бурю