В Україні 71% роботодавців готові спробувати перейти на 4-денний робочий тиждень.
Про це свідчать результати опитування роботодавців, проведеного сайтом з пошуку роботи Jooble.
Велика частина респондентів (52,5%) вважають реалістичною можливість запровадити 4-денний робочий тиждень в Україні. У той же час, 47,5% опитаних вважають ідею не реалістичною для нашої країни.

Робота, фото: скріншот з відео
Робота, фото: скріншот з відео

При цьому 71,3% роботодавців готові розглянути перехід на 4-денний робочий тиждень у своїй компанії, в якості експерименту. Але при цьому потрібно перебудувати внутрішні процеси так, щоб продукт або послуга, яку надає бізнес, залишилася доступною для клієнта без змін.
72% опитаних вважають, що перехід на 4-денний робочий тиждень допоможе зменшити офісні витрати компанії і оптимізує бізнес-процеси, а також підвищить лояльність співробітників до компанії.

робота в офісі, фото Pxhere
робота в офісі, фото Pxhere

Але також 87,8% опитаних Jooble роботодавців відзначили, що вони готові залишити незмінною зарплату своїм співробітникам при зменшенні кількості робочих годин. Але 12,2% вважають, що зарплату логічно в такому випадку зменшити.
Дослідження проведено аналітиками Jooble на основі опитування 345 українських роботодавців у період з 8 червня по 8 липня 2021 року.

Нагадавши, в Україні підвищать тарифи на електроенергію: чого чекати з 1 серпня. Буде вирівняна вартість для споживачів і промисловості

Як повідомляв портал "Знай.uа" , нардепи побили антирекорд по "прогулах" у Раді: сміявся навіть Руслан Стефанчук. Народні депутати побили антирекорд щодо відвідуваності Верховної Ради

Також "Знай.uа" писав, Юлія Мендель розкрила таємниці Гончарука, Богдана та Єрмака на службі у Зеленського: "Два метри с * ксу". Найцікавіші уривки з книги Мендель

Популярні новини зараз

Вкрадене дитинство: на Закарпатті підлітки знущалися над неповнолітньою дівчиною, знімаючи процес на камеру

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Як обрати телевізор?

Показати ще