Юля була змушена жити без товстого кишечника після операції з лікування онкології. Сюжет про неї з'явився на каналі TUT.BY.

Вісім років тому Юлія зіткнулася зі страшним захворюванням. У неї знайшли цілих два раку: кишечника і яєчників. За результатами обстеження їй було запропоновано видалити кишківник практично повністю. Тоді їй потрібно було ставити стому.

Через страх Юля дуже сильно злякалася. Вона почала читати Інтернет і займатися самолікуванням. Через півроку дівчина перевірилася знову-пухлина виросла у два рази. У підсумку наша героїня прийшла в себе і погодилася на операцію — їй вирішили видалити тільки товстий кишечник і яєчники.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська показала дорослих дітей від колишнього В'ячеслава Узєлкова: "Копія тато"

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Показати ще

Мені говорили Це буде по суті довічна діарея, це буде прискорені походи в туалет. Багато продуктів будуть погано засвоюватися
, - повідомила вона.

Після цієї операції вона зізналася, що життя її кардинально змінилося. Якщо їй потрібно кудись поїхати, то вона не їсть, а в сумці носить Туалетний папір, Вологі серветки і антисептик.

Я дуже часто ходжу в туалет. У перші два тижні після операції я могла тільки на годину вийти на вулиці. І то дуже недалеко
, - зізналася вона.