Відомий український виконавець Віктор Павлік та його молода дружина Катерина Реп'яхова нещодавно стали батьками. У пари народився син Михайлик, з яким щасливі матуся і татусь проводять багато часу.

Проте, Катерина Реп'яхова не забуває підтримувати контакт зі своїми підписниками у соцмережі Інстаграм, де за її життям стежать майже 84 тисячі читачів. Вона регулярно ділиться новими фотографіями малюка, а також розповідає про їхні будні.

Крім того, молода матуся часто відповідає на запитання своїх шанувальників. Наприклад, цього разу Катерину Реп'яхову запитали, як знайти себе і свою справу, перебуваючи в декреті.

Катерина Реп'яхова, instagram.com/repyahovakate
Катерина Реп'яхова, instagram.com/repyahovakate

"Ти надихаєш. Хочеться також знайти себе, свою справу. А то в декреті ніби чахну.", - запитали молоду дружину Віктора Павліка.

Популярні новини зараз
У чому різниця між трудовим та страховим стажем: українці дізналися головне про пенсію Максим Галкін спробував достукатися до озвірилих росіян знімком з Києва, від якого серце кровʼю обливається "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук"
Показати ще

На це Катерина Реп'яхова відповіла, що її завжди мотивували історії дівчат, які змогли під час вагітності або декрету просто почати робити. Як приклад вона навела історію однієї з них.

"Позичила гроші у чоловіка. Навчилася продюсування і заробила 1,3 мільйона під час декрету (з дитиною на руках)", - розповіла вона. Катерина Реп'яхова

Катерина Реп'яхова, instagram.com/repyahovakate
Катерина Реп'яхова, instagram.com/repyahovakate

Нагадаємо, Віктор Павлік "возз'єднався" з минулою сім'єю: поки Катя Репяхова сидить в декреті. Віктор Павлік розповів про цікаву зустріч

Як повідомляв портал "Знай.ua", Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає свого зятя: ким став у тещі Віктор Павлік. Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає Віктора Павліка

Також "Знай.ua" писав, Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем. Віктор Павлік показав, як справляється з маленьким сином