Чоловік відомої української співачки й екссолістки гурту "Время и Стекло" Наді Дорофєєвої Володимир Дантес показав, як одна з його пісень вплинула на українок, кардинально змінивши зовнішність декого з них.

На сторінці Володимира Дантеса в соцмережі Інстаграм, де за його життям стежать 641 тисяча осіб, з'явилося відео від однієї з його шанувальниць яка продемонструвала свої зміни.

Спершу дівчина показалася з довгим волоссям, а у наступному кадрі її зачіска змінилася на каре. "Володимир Дантес, скільки дівчат підстригла твоя пісня?", - йдеться в описі.

Фото: instagram.com/vladimirdantes
Фото: instagram.com/vladimirdantes

Варто зазначити, що в одній зі своїх пісень Володимир Дантес співає про те, як жінки переживають розставання: роблять каре, танцюють до ранку в клубах і плачуть.

Популярні новини зараз
Федори Олександрійської 24 вересня: чому сьогодні не можна бруднити спідницю і навіщо кришити капусту, традиції та заборони дня Росіяни тікають із країни на самокатах, а жінки закликають їх їхати помирати: "Це не чоловіки" Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Приспів пісні Володимира Дантеса під назвою "SASHA" починається з наступних слів: "И ты, как минимум из длинных сделаешь каре, под минимал танцуешь".

Фото: instagram.com/vladimirdantes
Фото: instagram.com/vladimirdantes

Нагадаємо, Надя Дорофєєва пригадала, як Володимир Дантес увірвався до неї у перший день знайомства: "Будеш моєю дружиною". Історія кохання Дорофеєвої та Дантеса

Як повідомляв портал "Знай.ua", Володимир Дантес добряче гульнув без Наді Дорофєєвої: "Настрій одразу покращується". Володимир Дантес показав, як правильно відпочивати

Також "Знай.ua" писав, чоловік Дорофєєвої Дантес зізнався, хто у їхній сім'ї головний: "Надя сказала...". Володимир Дантес зізнався, хто у їхній з Надею Дорофєєвою сім'ї головний