Україна потребує створення цілого класу державних службовців, які будуть менеджерами і патріотами своєї держави, діятимуть виключно в її інтересах.

Зараз же більшість українських чиновників працює не на благо власної країни, а на зло іншим.

Таку думку висловив політолог Сергій годний в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

Він закликав прислухатися до думки голови політради "опозиційної платформи - за життя" Віктора Медведчука, який заявив про цю проблему.

"Лідер опозиції дуже правильно зауважив. Справа в тому, що в Україні нагальна проблема є і потреба нагальна у формуванні так званого професійного менеджменту державного. Це частина держслужбовців, які готові будуть управляти державою, інструментами державними з урахуванням національних інтересів. Не політичних, не сьогоднішніх, не інтересів або, знаєте, антиінтересів інших держав. Тому що у мене складається враження, що величезна кількість наших чиновників працює не для України, а на зло Росії",- зазначив експерт.

Популярні новини зараз

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

За словами придатного, безліч рішень в країні приймаються якраз з цих розрахунків. Він заявив, що в Україні влада зараз у людей, які не можуть навіть визначитися з тим, хто вони і якої позиції дотримуються.

"У нас при владі люди, які не можуть визначитися, хто вони - Лібертаріанці, центристи, соціалісти, але нічого спільного у них немає з цим. Але СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ-це справедливий перерозподіл матеріальних благ, це те, про що Ви сказали, коли ми оплачуємо шоу, перепрошую, а цим шоу користується виключно якась еліта так звана тимчасова сьогоднішня, ще питання до її елітарності. І тут дуже правильно, якщо це перевести на всі матеріальні блага, то відразу під сумнів ставиться запуск ринку землі, тому що це несправедливо, адже земля є власністю всього українського народу, а зроблено таким чином, ніби як тієї частини, яка отримувала паї. Ні. Ну, і багато інших моментів. Тому це необхідність в українській державі створення цілого класу державних службовців, людей, які будуть менеджерами держави саме з точки зору перспектив України, патріотами справжніми",- підкреслив політолог.