Кішки - унікальні тварини, це знають всі фанати котячого сімейства. На відміну від тих же собак, кішки терпіти не можуть купатися і всіляко уникають попадання води на їх красиві сухі шубки.

Чому ж коти так не люблять воду?

Все дуже просто: у котів відсутня заліза, яка робить підшерсток інших тварин непромокальним. Це дозволяє кішкам ховати свій запах - на відміну від собак, які пахнуть мокрою «псиною». Але і занурюватися в воду котам не бажано - вони моментально промокають і мерзнуть. Справа в тому, що між шкірою і шерсткою у котячих розташована тільки повітряний прошарок, що грає важливу роль в терморегуляції організму.

Скрін, відео YouTube кішка
Скрін, відео YouTube кішка

Мокра шерстка не зможе захистити кота від замерзання, а швидко висушитися пухнастик не може.

Популярні новини зараз

Оля Цибульська розсекретила те, чого не знав навіть кум Дзідзьо: "Мірятися яйцями..."

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Учасник шоу "Холостячка" вирішив завоювати серце Злати Огневич діамантом зі скла: "Я, м'яко кажучи, о*уїв"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Тому в дощ коти не гуляють, а калюжі обходять якомога акуратніше.

Скрін, відео YouTube кішка
Скрін, відео YouTube кішка

Спокутувати улюбленця теж непросто-він всіляко звивається і тікає з ванної. Втім, є і такі кішки, яким купання приносить задоволення, але це швидше виняток з правила.

Нагадавши, які запахи змусять котів бігти стрімголов від господаря: прибирайте дезодоранти і рослини. Список запахів, які коти просто не зможуть витерпіти. Домашнім "хижакам" дуже образливо, якщо їх лоток протягом довгого часу залишається брудним.

Як повідомляв " Знай.ua", знайшли десятки втрачених дітей: 4 вражаючі історії псів-рятувальників, які стали героями для українців. Рятувальники тісно працюють з чотирилапими колегами

Знай.ua писав, чорні Лебеді обзавелися потомством і вразили українців неймовірною милотою: бальзам для душі. Місцевим жителям є чому радіти, тепер у міському парку ще більше краси