Популярна українська співачка MamaRika, справжнє ім'я якої Анастасія Кочетова, нещодавно зі своїм коханим стали батьками. У пари народився син, яким молоді батьки не можуть натішитися.

Проте, даються взнаки й додаткові обов'язки, пов'язані з доглядом за малюком. То ж приготувати поїсти не завжди є час. Пара особливо зраділа, коли до них у гості завітала мама і наварила борщу.

MamaRika зняла відео на фоні свого чоловіка, який смачно обідає і зізналася, що коли поїде мама, у них почнеться справжнє голодування. Відповідне відео з'явилося на сторінці співачки в соцмережі Інстаграм, де на неї підписано понад 448 тисяч читачів.

MamaRika, instagram.com/mamarika_official
MamaRika, instagram.com/mamarika_official

MamaRika, instagram.com/mamarika_official
MamaRika, instagram.com/mamarika_official

Популярні новини зараз
Знову на тi ж граблі? Міноборони Грузії могли укласти чергову угоду з Кремлем і здати своїх людей Валерій Жидков із "Квартал 95" зізнався, що зробить одразу після перемоги: "Не впевнений чи захочеться" Воювати майже нікому: в мережі показали спустошені вулиці Луганська 14-річна донька Євгена Кошового з "Кварталу 95" налякала сумним виглядом та закликала не мовчати: "Приговорили до страти"
Показати ще

"Мама поїде скоро - буде голодування", - підписала вона відео.

"Радій, мама скоро поїде не буде борщу, нічого не буде. Будемо жерти сухарі.", - звернулася співачка до свого чоловіка, який посоромився їсти під час того, як його дружина знімала сторіс.

Як розповіла MamaRika, вони з сім'єю збираються поїхати на море. Проте, чоловік так і не дав їй договорити, жартуючи і навмисне сьорбаючи борщем. Молоді батьки ще раз довели, що за сімейними клопотами і буденними справами не втратили почуття гумору.

MamaRika, instagram.com/mamarika_official
MamaRika, instagram.com/mamarika_official

Нагадаємо, чоловік MamaRika "здувся" після народження дитини: "Залишився лише один м'яз". MamaRika показала свого втомленого чоловіка

Як повідомляв портал "Знай.ua", вагітна MamaRika зіткнулася з несподіванкою після УЗД: "Важко жити". Співачка MamaRika розповіла про результати УЗД

Також "Знай.ua" вагітна MamaRika зважилася відкрити таємницю перед пологами: "Зовсім скоро...". MamaRika заінтригувала недомовкою