Популярна українська співачка MamaRika, справжнє ім'я якої Анастасія Кочетова, нещодавно зі своїм коханим стали батьками. У пари народився син, яким молоді батьки не можуть натішитися.

Проте, даються взнаки й додаткові обов'язки, пов'язані з доглядом за малюком. То ж приготувати поїсти не завжди є час. Пара особливо зраділа, коли до них у гості завітала мама і наварила борщу.

MamaRika зняла відео на фоні свого чоловіка, який смачно обідає і зізналася, що коли поїде мама, у них почнеться справжнє голодування. Відповідне відео з'явилося на сторінці співачки в соцмережі Інстаграм, де на неї підписано понад 448 тисяч читачів.

MamaRika, instagram.com/mamarika_official
MamaRika, instagram.com/mamarika_official

MamaRika, instagram.com/mamarika_official
MamaRika, instagram.com/mamarika_official

Популярні новини зараз

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Показати ще

"Мама поїде скоро - буде голодування", - підписала вона відео.

"Радій, мама скоро поїде не буде борщу, нічого не буде. Будемо жерти сухарі.", - звернулася співачка до свого чоловіка, який посоромився їсти під час того, як його дружина знімала сторіс.

Як розповіла MamaRika, вони з сім'єю збираються поїхати на море. Проте, чоловік так і не дав їй договорити, жартуючи і навмисне сьорбаючи борщем. Молоді батьки ще раз довели, що за сімейними клопотами і буденними справами не втратили почуття гумору.

MamaRika, instagram.com/mamarika_official
MamaRika, instagram.com/mamarika_official

Нагадаємо, чоловік MamaRika "здувся" після народження дитини: "Залишився лише один м'яз". MamaRika показала свого втомленого чоловіка

Як повідомляв портал "Знай.ua", вагітна MamaRika зіткнулася з несподіванкою після УЗД: "Важко жити". Співачка MamaRika розповіла про результати УЗД

Також "Знай.ua" вагітна MamaRika зважилася відкрити таємницю перед пологами: "Зовсім скоро...". MamaRika заінтригувала недомовкою