Політична партія «Держава» і Всеукраїнська громадська організація «Офіцерський корпус» 16 вересня підписали меморандум про співпрацю.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті партії.

З боку «Держави» цей документ підписав лідер партії Дмитро Андрійович Василець, а з боку «Офіцерського корпусу» – його керівник Вадим Анатолійович Бартєнєв. Ця знаменна подія відбулася в Києві.

Глава «Держави» заявив, що така співпраця допоможе надалі більш системно і результативно відстоювати інтереси громадян України.

Також Василець наголосив, що зараз в Україні йде скорочення зобов'язань держави перед громадянами, які гарантовані Конституцією.

Популярні новини зараз

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Однак, за його словами, альянс з «Офіцерським корпусом» дозволить більш ефективно протистояти цьому процесу, враховуючи при цьому інтереси всіх верств українського суспільства.

Як повідомляє Знай.ua, раніше представники партії «Держава» відвідали дитячий табір «Світоч» під Києвом і виступили там з лекціями.

Також Знай.ua повідомляє, що соратники цієї партії вийшли на акцію протесту до литовського посольства в Києві та зажадали від влади цієї країни звільнити політика і публіциста Альгірдаса Палецкіса.