Про це він розповів у своєму блозі «Толчок».

«Я вірю, я вважаю, що Україна має явити світові якісно нову людину, нову цивілізаційну модель, в основі якої будуть не технології, а саме нова якість людини. Людину, яка полюбить себе і яка полюбить ближнього», - заявив Толкачов.

На його думку, варто лише покласти цінність любові в основу найрізноманітніших процесів, як змінюється вся картинка за вікном. Футуролог пояснив, як могла б виглядати така цивілізація людинолюбства на прикладі системи освіти. За словами Толкачова, якщо покласти в її основу любов до дитини, її не принижуватимуть у школі, вчителі не будуть самостверджуватись за її рахунок, а також не буде конкурентної системи порівнювання здібностей різних учнів.

Експерт вважає, що в такій школі не будуть акцентувати на фаршируванні дитини фрагментарними знаннями, а якісно нова система освіти насамперед формуватиме психічно зрілу, самодостатню особистість, яка розумітиме, навіщо вона живе, якою вона хоче бути і як треба будувати відносини у суспільстві.

«Школа нас не навчила спілкуватися, взаємодіяти, і це велика біда. Варто лише покласти любов в основу системи освіти, і може з'явитися щось зовсім інше», - каже Толкачов.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов прокоментував розвиток цифрових технологій.

Також Знай.ua повідомляв, що Толкачов звинуватив глобальну систему в нав'язуванні ідеалів егоїзму і споживацтва.