Дочка популярної української актриси і коміка студії "Квартал 95", зірки "Жіночого кварталу" Олени Кравець, Марія, порадувала своїх шанувальників новим образом. На цей раз вона опублікувала свої фото з темним кольором волосся і завзятою чубчиком, яку зважилася відрізати напередодні.

Знімки Маша розмістила в соціальній мережі Instagram, де на неї підписані майже 14 тисяч осіб.

Скрін, Instagram Кравець
Скрін, Instagram Кравець

Скрін, Instagram Кравець
Скрін, Instagram Кравець

"Brand new» абсолютно новий)", - підписала вона свій знімок. Для фото вона вибрала яскраво-червону сорочку чоловічого типу з білим написом Marlboro.

Популярні новини зараз
Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

«А скажіть будь ласка, де таку сорочку знайти?",- цікавляться її шанувальники.

"Я на секонді знайшла", - зізналася дівчина на подив читачів сторінки.

"Офігенно. Я вже шукала у всіх інтернет магазинах, а виявилося так просто. А можна в личку, якщо не складно в якому саме магазині ви були, дуже потрібно. Я готова за допомогу зробити безкоштовну фотосесію", - обіцяє підписниця.

Скрін, Instagram Кравець
Скрін, Instagram Кравець

Скрін, Instagram Кравець
Скрін, Instagram Кравець

"Хоп Хіп", " Маша, ти що куриш?!", "красуня така», "Стиль просто ааа", - захоплюються побаченим її шанувальники в коментарях.

Нагадаємо, що дочка Олени Кравець з "Кварталу 95" потрапила в обійми темношкірого танцюриста і "потекла"

Раніше повідомлялося, що 18-річна дочка Олени Кравець з "Квартал 95 ""повернулася" в дитинство

Також, донька Олени Кравець з "Кварталу 95" подорослішала і почала "колотися"