З початку вересня 2021 року українці невпинно стежать за випусками шоу "Танці з зірками". Безліч репетицій, травми, скандали, Сльози - все це ми бачили на екранах. І ось прийшов день суперфіналу.

Спочатку можна було бачити різні передбачувані склади учасників фіналу, але мало хто розраховував, що саме ця трійка буде там.

За перемогу в 5 сезоні "Танці з зірками" боролися Анна Кареліна і зірка "Моя улюблена Страшко" Артур Логай, Дмитро Дікусар та олімпійська чемпіонка Ольга Харлан, Роксоляна Маланчук і зірка серіалу "будинок на щастя" Костянтин Войтенко. Так, ми не помилилися, цього року було 3 пари фіналістів шоу.

Варто відзначити, що запрошеним членом журі на суперфіналі була телеведуча Леся Нікітюк.

Популярні новини зараз
Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"
Показати ще

Відкрив суперфінал Артур Логай, який готовий боротися за перемогу до останнього. Він з Анною Кареліною виконав улюблений танець суддів в цьому сезоні - Віденський вальс.

Судді оцінили танець на 40 балів і Артур з партнеркою не приховував свого щастя.

Другою на паркет вийшла єдина дівчина фіналу, олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан. Вони виконали улюблене танго суддей.

Судді поставили парі сумарно теж 40 балів. Які були першими для Олі в цьому сезоні.

І третіми на паркет вийшли Костянтин Войтенко і Роксоляна Маланчук з повільним вальсом. Костянтин пройшов дуже тернистий шлях на проєкті та став найтехнічнішим учасником.

Судді і тут не відзначилися оригінальністю, поставивши 40 балів у сумі.

Далі був другий етап фіналу, пари танцювали контемп, самбу і знову ж, контемп відповідно. Ці танці обрали глядачі.

На шоу також назвали тренерів нового сезону "Голос країни". Ними стали Оля Полякова, Надя Дорофєєва, Потап і Святослав Вакарчук. Для Олі це перший шанс посидіти в суддівському кріслі даного шоу.

За оцінками суддів за вечір лідером виявилася пара Артур Логай і Анна Кареліна.

Кількість балів від суддів на суперфіналі "Танці з зірками"
Кількість балів від суддів на суперфіналі "Танці з зірками"

Завершенням танцювального вечора стало, звичайно ж, оголошення пари переможців. Спільними зусиллями українців і суддів перемогу вибороли Артур Логай і Анна Кареліна.